Najlepsze serwery Cs w sieci

Zareklamuj swój serwer C.S.! I nie zapomnił zerknąć na poradniki;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-01 16:10:29

 Zerowiec

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

FAQ Podastawowe informacje

1. Jak wejść do menu admina?
- Wpisując do konsoli
Kod:
amxmodxmenu
ale najlepiej zbindować sobie menu, np. wpisując do konsoli
Kod:
bind "=" "amxmodxmenu"
pod = będziesz mieć menu admina.

2. Jak dodać admina?
- Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj.

3. Jak zalogować się na admina?
- Odpowiedź na to pytanie jest w poprzednim punkcie.

4. Co zrobić gdy po dodaniu admina rozłącza mnie z serwerem?
- Jeżeli są to komunikaty
Kod:
Nie masz wstepu an ten serwer
You have no entry to this server
to wystarczy się się zalogować na admina. Odpowiedź w punkcie 2.

5. Jak zainstalować pluginy na swoim serwerze?
- Najpierw musisz zainstalować AMXX + metamod na swoim serwerze (opis). Następnie trzeba się zastosować do tych porad.

6. Szukam pluginu. Gdzie go mogę znaleźć?
- Zawsze w pierwszej kolejności szukaj tutaj, następnie sprawdź czy nikt nie szukał tego u nas na forum klikając tu. Ostatecznie napisz temat z prośbą o plugin w dziale Szukam pluginu AMX/AMXX.

7. Zboty i AMXX? Możliwe?
- Możliwe jest wszystko. Lecz są wielkie problemy z tym... Jeżeli jednak jesteś gotowy, kliknij (dotyczy również AMXX).

8. Mam kod źródłowy pluginu na stronie, bądź plik .sma. Gdzie go moge skompilować (przerobić na .amxx?)
- Proszę bardzo, oficjalny kompilator AMXMODX.

9. Mam AMX Mod (np. dodawany oryginalnie przez sprzedawcę serwera). Gdzie są na niego pluginy?
- Forum djeyl bądź wyszukiwarka pluginów amxmod.net. Lecz jeżeli chcesz uzyskać od nas pomoc, musisz zainstalować AMX MOD X.

10. Napiszesz mi plugin...?
- Nie. Jeżeli chcesz plugin którego napewno nie ma, złóż prośbę na forum AlliedMods.

11. Mam serwer nonsteam, i plugin np. banujący za coś nie działa. Co zrobić?
- Musisz poprawić plugin na własną rękę. Na forum AlliedMods non steam nie jest supportowany!

12. Nie działa mi plugin! Co mam zrobić?
- Upewnij się czy jest dobrze zainstalowany, czy masz włączone moduły w pliku modules.ini (chociaż one same się włączają). Jeżeli nadal nie działa przeczytaj opis pluginu, i p;ostępuj wg. niego. Jeżeli nadal nic z tego, odpuść sobie.

13. Skąd ściągnąć AMX MOD X?
- Strona AMXMODX, pamiętaj że jeżeli masz serwer Counter Strike to pierw ściągasz pliki base, a następnie cstrike. Pierw wypakowujesz base, następnie cstrike (gdy się zapytać czy podmienić pliki daj tak, na wszystkie).

14. Mam problem. Mogę Ci wysłać PW (prywatną wiadomość)?
- Nie. Po to jest forum aby publicznie pomagać!

15. Nikt nie może wejść na mój serwer! Co zrobić?
- Hmm, pewnie przez to że nie jesteś w posiadaniu tzn. zewnętrznego IP (co za tym idzie masz wewnętrzne, jeżeli Twoje IP zaczyna się od 192.168.x.x bądź 10x.x.x możesz być pewien że masz wewnętrzne IP). Rozwiązanie tego problemu znajdziesz u nas na forum.

16. Jak pisać na kolorowo jako admin?
- Naciskasz y (aby włączyć tryb pisania), wpisujesz
Kod:
@ tekst
@@ tekst
@@@ tekst
kolejno: pierwsze wyświetli tekst z lewej strony, drugie na górze, trzecie na dole. Pamiętaj aby pomiędzy @ a tekstem zrobić spacje! Dodatkowo możesz używać kolorów, np. wpisując
Kod:
@g tekst
tekst będzie zielony. Dlaczego? Literka g to skrót od green, czyli zielony. Stawiając za 'małpą' pierwszą literę nazwy koloru otrzymamy kolorowy napis (nazwy podstawowych kolorów w języku angielskim bez problemu znajdziesz w google).

17. Jak porozumiewać się z innymi adminami?
- Naciskasz u (aby uaktywnić tryb pisania do drużyny) oraz wpisujesz
Kod:
@tekst do adminów
W przeciwieństwie do punktu powyższego nie trzeba pomiędzy 'małpą' a tekstem robić spacji.

18. Jak zrobić głosowanie?
- Otwierasz konsole i wpisujesz
Kod:
amx_vote "pytanie" "odpowiedz" "odpowiedz2"


19. Jak zrobić głosowanie na mapę?
- Otwierasz konsole i wpisujesz
Kod:
amx_votemap "mapa1" "mapa2" "mapa3" "mapa4"
Oczywiście możesz podać jedną, dwie, trzy bądź cztery mapy.

20. Mam nonsteam, i chcę dać admina komuś kto ma zmienne IP. Jak to uczynić?
- W punkcie drugim jest opisane dodawanie admina na nick.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osm.pun.pl www.life-of-shinobi.pun.pl www.e-opus.pun.pl www.bitwy-pokemon.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl